خانه / ترشی رستورانی / فروش ترشی رستورانی تک نفره به صورت عمده

فروش ترشی رستورانی تک نفره به صورت عمده

خرید و فروش عمده ترشی رستورانی تک نفره بیشتر برای مصرف مجالس عروسی ، بیمارستان ها ، سالن های پذیرایی و….بکار میرود .بخاطر همین به آن ترشی رستورانی میگویند.که بصورت تک نفره در انواع مختلف نوع ترشی و بستگی به ذائقه مشتری بسته بندی میکنند.
صاحبان این مراکز خرید و فروش ترشی های رستورانی تک نفره را بصورت عمده ار کارخانجات تولید کننده آن خریداری میکنند.
کارخانجات تولید کننده ترشی رستورانی تک نفره برای فروش ترشی رستورانی بیشتر خود، ترشی ها را در اندازه های مختلف که عموما در ۸۰ تا ۱۰۰ گرمیست در بسته های که توجه مشتریان را بیشتر به خود جلب کرده بسته بندی میکنند.
فروش ترشی رستورانی

قیمت فروش عمده ترشی رستورانی تک نفره

قیمت عمده فروش ترشی رستورانی تک نفره نسبت به ترشی های دبه ای یا شیشه ای کمتر است که این نوع فروش ترشی رستورانی برای مراکز پذیرایی از جمله هتل ها ،بیمارستانها و…استفاده میشود و صاحبان این مراکز برای اینکه خرید آنها ارزانتر تمام شود و هزینه زیادی نگیرد از ترشی رستورانی تک نفره بصورت عمده خریداری میکنند.

فروش ترشی رستورانی

انواع بسته بندی در ترشی های رستورانی


انواع بسته بندی در ترشی های رستورانی در اندازه های ۸۰ تا ۱۰۰ گرمی بسته بندی میشود که اندازه ترشی رستورانی نباید زیاد بزرگ باشد زیرا بصورت تک نفره مصرف میشود که باعث هدر رفتن ترشی میشود.
انواع ترشی ها مثل ترشی لیته ،بادمجان و…در ظرف های پلاسنیکی بسته بندی میشود و چون این ظرف ها کوچک هستند در تعداد ۸۰ تا ۱۰۰ تایی در کارتن بسته بندی میکنند همین بسته بندی ها فروش ترشی رستورانی را بیشتر و حمل و نقل را آسانتر کرده است.

فروش ترشی رستورانی

مزایای استفاده از ترشی رستورانی تک نفره

مزایای استفاده از ترشی  تک نفره در رستوران ها بسیار زیاد است .
بیشتر مردم بصورت تک نفره برای صرف غذا به رستوران میروند و برای پذیرایی از آنها بهتر است از ترشی تک نفره استفاده کرد یا اگر هم با خانواده یا دوستان به رستوران میروند بخاطر سلیقه و ذائقه متفاوتی که دارند از انواع ترشیجات انتخاب میکنند که خدماتی رستوران ها براحتی میتوانند از ترشی های تک نفره از آنها پذیرایی کنند.
ترشی های تک نفره از نظر بهداشتی سالم تر است زیرا با وجود بیماری کرونا نباید از غذاهای یکدیگر استفاده کنند و غذاها و ترشی هایی که بصورت تک نفره سرومیشود گزینه عالی است.

فروش ترشی رستورانی

فروش اینترنتی ترشی رستورانی تک نفره

فروش اینترنتی ترشی رستورانی تک نفره برای کارخانجات و تولید کنندگان آن سودآوری زیادی دارد. در کارخانه هایی که فروش ترشی رستورانی بصورت عمده دارند افرادی را بعنوان مشاوراستخدام میکنند ومصرف کننده  ای که بصورت اینترنتی خرید کرده اند به آنها کمک میکنند.
فروش ترشی رستورانی تک نفره بصورت اینترنتی برای سالن های پذیرایی و رستورانها است که آنها در زمان و هزینه رفت و برگشت خود صرفه جویی میکنند و بصورت اینترنتی و با کمک مشاورانی که دارند خرید میکنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126084202
آدرس کانال: zartoshe@
پست الکترونیکی: info@zartoshe.ir
Call Now Buttonتماس بگیرید