خانه / سیر ترشی / مرکز فروش اینترنتی ترشی سیر

مرکز فروش اینترنتی ترشی سیر

مرکز فروش اینترنتی ترشی سیر، با فروش گسترده این محصول پرطرفدار به صورت غیرحضوری، نیاز بازارهای فروش را تا حد زیادی برآورده ساخته است.
ترشی سیر به صورت صنعتی و سنتی تولید می شود. برای تولید ترشی خوشمزه و با کیفیت مواد اولیه مرغوب نقش موثری دارند تا ترکیب سیر و سرکه، محصولی خوش عطر و طعم به دست مشتریان برساند.

ترشی سیر

تولید ترشی سیر اصل

انواع ترشی سیر همان طور که گفتیم به صورت کارخانه ای و خانگی تولید می شود و به دو صورت شیشه ای یا فله در بازار به فروش می رسد.
ترشی های خانگی به دلیل اینکه از مواد کاملا طبیعی مانند سرکه های خانگی، درست می شوند، سالم ترند و طعم و عطر بهتری نیز دارند.
در ترشی های خانگی، سیر برای مدتی در سرکه خالص خانگی می ماند تا قابل استفاده شود و هرچه ماندگاری سیر در سرکه بیشتر باشد، کیفیت و طعم بهتری دارد.
در سیر ترشی های صنعتی برای اینکه سیر زودتر قابل استفاده شود آن را حرارت می دهند و از اسید و مواد شیمیایی دیگر استفاده می کنند.

خواص سیر ترشی اصل

سیر ترشی معمولا به صورت یک ساله، سه ساله، چهار ساله، پنج و هفت ساله به فروش می رسد و هرچه مدت طولانی تری بماند، خواص بهتری پیدا می کنند و عطر و طعم بی نظیری بدست می آید.
از خواص بی نظیر این ترشی می توان به

  • کاهش قند خون
  • کاهش کلسترول خون
  • کاهش فشار خون

نام برد که همه به دلیل استفاده سرکه و سیر های با کیفیت در این ترشی می باشد.

ترشی سیر

فروش اینترنتی ترشی سیر اصل

برای خرید ترشی های اصل و با کیفیت، بهتر است نوع خانگی آن را انتخاب نمایید تا از سلامت و کیفیت مواد اولیه آن مطمئن باشید.
بسیاری از تولید کنندگان سیر ترشی های خانگی، به فروش محصولات خود از طریق سایت های اینترنتی می پردازند و بدین ترتیب می توانند، محصول خود را به طور مستقیم و بدون واسطه به دست خریداران برسانند و قیمت مناسبتری به آن ها ارائه کنند.
از طرفی با وجود بازارهای اینترنتی، دسترسی همه افراد به این ترشی ها در سراسر کشور امکان پذیر شده است.

ترشی سیر

قیمت ترشی سیر در بازار

قیمت این ترشی های خوشمزه با توجه به اینکه چند ساله باشند، متفاوت می باشد.هر چه مدت زمان بیشتری از درست کردن آن گذشته باشد، طعم و کیفیت بهتری دارد.
قیمت های این محصولات را می توان از طریق سایت های عرضه ترشی و بازارهای فروش، استعلام گرفت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس امیری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126084202
آدرس کانال: zartoshe@
پست الکترونیکی: info@zartoshe.ir

مطلب پیشنهادی

فروش ترشی در فارس

فروش ترشی کارخانه ای در فارس

فروش ترشی کارخانه ای در فارس رونق تقریبا خوبی بین مشاغلی که در کار  خرده …

Call Now Buttonتماس بگیرید